• Informacje na temat:

  zagraniczne zarobić

Artykuły na temat: zagraniczne zarobić
 • Zagraniczne oferty pracy kuszą Polaków

  Wakacje to dobry moment na podjęcie pracy poza granicami Polski. Ofert jest mnóstwo, a rodaków kuszą dużo wyższe pensje niż w kraju. Według danych Work Service, w sektorze produkcyjnym w Czechach można zarobić nawet 31,5 zł brutto za godzinę, a stolarz budowlany w Islandii dostanie nawet 8100 złotych miesięcznie.

 • Inwestycje w zagraniczne aktywa to sposób na dwucyfrowe zyski

  Złoty od kilku miesięcy traci wobec większości walut. Są jednak tacy, którzy mogą dziś realizować dwucyfrowe zyski. To osoby, które ulokowały swe pieniądze w zagranicznych aktywach - wynika z danych zebranych przez Lion's Bank.

 • Wakacyjny wyjazd na saksy pozwala dobrze zarobić

  ...odnalezienia czasem pierwszego zagranicznego zatrudnienia, podczas którego można poznać specyfikę pracy na nowych rynkach, a przy tym skorzystać z bieżącego wsparcia polskiej agencji na miejscu - dodaje(...) znajomością języka obcego. Przykładowo, kierowca ciężarówki w Niemczech może zarobić nawet do 2580 euro, ale potencjalny kandydat musi posiadać odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia do prowadzenia...

 • Szef Strabaga: Czas na inwestycje kolejowe

  O tym, jak taniej budować drogi zachowując ich wysoką jakość, o dużym znaczeniu polskich podwykonawców, wątpliwościach międzynarodowych inwestorów i nadziejach, że rząd nie pójdzie na konfrontację mówi Interii Alfred Watzl, członek zarządu Strabag Polska, w rozmowie z Pawłem Czuryło.

 • Praca dla programistów: Początkujący zarobi nawet 7000 złotych brutto

  W naszym kraju jest bardzo duże zapotrzebowanie na programistów. Początkujący może zarobić na początku nawet 7000 złotych brutto...

 • Niemcy chcą zarobić na zagranicznych kierowcach. Jest ostry sprzeciw UE

  - Niemiecki system opłat drogowych może naruszyć zasadę niedyskryminacji w Unii Europejskiej - uznali deputowani Parlamentu Europejskiego. Na temat projektowanego w Berlinie systemu krytycznie wypowiada się wiele europejskich państw w tym Austria, Holandia, Belgia, Polska i Luksemburg.

 • Połowa Polaków woli firmy zagraniczne

  ...sekretarka w polskiej firmie może zarobić 2 703 zł brutto, a w zagranicznej już 2866 zł. Większe różnice występują w dziale księgowości. Tutaj główny księgowy w zagranicznych firmach może zarobić więcej(...) wynikać takie upodobania? Szukasz pracy? Przejrzyj oferty w serwisie Praca INTERIA.PL Zagraniczne firmy lepiej płacą Z ankiety Praca.pl wynika, że połowa polskich pracowników wybrałaby...

 • Podróż poślubna? Ubezpieczyciele chcą zarobić na nowożeńcach

  Lato to szczyt sezonu ślubnego. Z danych GUS wynika, że na ślubnym kobiercu staje co roku ponad 180 tys. par, a ponad 100 tysięcy robi to w okresie czerwiec-wrzesień. Oznacza to tysiące często egzotycznych podróży poślubnych, na których chcą zarobić biura podróży i ubezpieczyciele.

 • Gdzie informatyk zarobi więcej – w polskiej czy zagranicznej firmie?

  ...firmy zagraniczne oferują płace wyższe o prawie 1400 zł. Co ciekawe, podobnych różnic nie wychwycimy przy porównaniu stawek proponowanych przez przedsiębiorstwa zróżnicowane pod kątem wielkości obrotów(...) TEST Human Resources,  zarówno pracownicy zatrudnieni w rodzimych, jak i zagranicznych firmach mogą spodziewać się poniesienia płac w bieżącym roku. Jednakże firmy zagraniczne zdecydowały o ustaleniu...

 • W 2015 roku odnotowano spadek napływu inwestycji bezpośrednich do Polski, zwiększyły sią za to inwestycje polskie za granicą - podał wstępne dane NBP.