• Informacje na temat:

  wczorajsze kursy walut

Artykuły na temat: wczorajsze kursy walut
 • 1,0345 - mniej więcej taki dołek notowano na wykresie eurodolara u samego progu roku bieżącego, mianowicie 3 stycznia. Później, 2 marca, mieliśmy zejście nieco poniżej 1,05 (po wcześniejszych wzrostach i korekcie). Ów trend wzrostowy po minimach został potwierdzony ok. 10 - 11 kwietnia. Potem został on nawet zaostrzony i stąd można już mówić o nowej tendencji, stromej i potwierdzonej 11 maja.

 • Reakcja wielu walut na wyniki wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych wydaje się względnie łatwa do przewidzenia. Jednak nie we wszystkich przypadkach jest oczywista. Nie jest choćby dla złotego. Jak mogą zachować się kursy najpopularniejszych walut? Odpowiada Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.

 • Ostatni dzień przed wynikami wyborów w USA ponownie interpretowany był, jako obstawianie przez rynki wygranej Clinton. Rosły kursy walut nieco "ryzykownych", podczas gdy słabły kursy tych "bezpiecznych".

 • Piątkowy, poranny handel na rynku walutowym przynosi utrzymanie wczorajszego umocnienia PLN wobec USD na bazie ruchu po FED. Polska waluta wyceniana jest przez rynek następująco: 4,1926 PLN za euro, 3,6792 PLN w relacji do dolara amerykańskiego, 3,8273 PLN wobec franka szwajcarskiego oraz 5,7266 PLN względem funta szterlinga. Rentowności krajowego długu wynoszą 3,031% w przypadku obligacji 10

 • Poranny, środowy handel na rynku walutowym nie przynosi większych zmian na wycenie PLN po wczorajszym odbiciu w popołudniowej fazie obrotu. Złoty kwotowany jest następująco: 4,2527 PLN za euro, 3,5528 PLN wobec dolara amerykańskiego, 3,7175 PLN względem franka szwajcarskiego oraz 4,5935 PLN w relacji do funta szterlinga. Rentowności polskiego długu wynoszą 3,274 proc. w przypadku obligacji 10

 • Niepewność zbiera żniwo w formie kontynuowanej słabości rynku surowców i akcji, która przenosi się dalej na rynek walutowy. Awersja do ryzyka wspiera euro i jena, USD znajduje się w krzyżowym ogniu z lepszym położeniem względem walut surowcowych. Presja na rynki wschodzące wypycha EUR/PLN na miesięczne szczyty.

 • Frank szwajcarski wystrzelił w górę

  Frank szwajcarski mocno wyróżnia się dziś na rynku walutowym. Szwajcarska waluta mocno drożeje.

 • Wtorkowy, poranny handel na rynku walutowym przynosi stabilizację kwotowań złotego po wczorajszym lekkim spadku. Polska waluta wyceniana jest następująco: 4,3221 PLN za euro, 3,9826 PLN wobec dolara amerykańskiego, 3,9800 PLN względem franka szwajcarskiego oraz 5,9899 PLN w relacji do funta szterlinga. Rentowności krajowego długu zanotowały spadek do 2,84% w przypadku papierów 10-letnich.

 • Czwartkowy, poranny handel na rynku walutowym przynosi stabilizację kursu PLN po wczorajszej decyzji FED w zakresie stóp procentowych. Rynek wycenia polską walutę na poziomie: 4,2920 PLN wobec euro, 3,9620 PLN względem dolara amerykańskiego, 3,9711 PLN w relacji do franka szwajcarskiego oraz 5,9095 PLN za funta szterlinga. Rentowności krajowego długu lekko podbiły i wynoszą obecnie 3,136 proc

 • Poranny, środowy handel na rynku FX przynosi podbicie dolara po wczorajszych wskazaniach makro z USA.