• Informacje na temat:

  rynek ile warte

Artykuły na temat: rynek ile warte
 • ...i efektywności. I to jest obszar, na który młody człowiek ma największy wpływ. Trzeba sobie zdawać sprawę, iż rynek pracy jest podobny do innych rynków. Definiując rynek, można stwierdzić, że to mechanizm(...) interpersonalne (polegające na umiejętności nawiązania i podtrzymania satysfakcjonujących kontaktów z ludźmi). Dane zawarte w poniższym zestawieniu obrazują listę kompetencji najbardziej poszukiwanych przez...

 • Ile jest warte twoje mieszkanie?

  Mieszkanie jest warte dokładnie tyle, ile klient jest w stanie za nie zapłacić. To stara prawda, która jednak nie rozwiązuje problemu, jaki sprzedający mają z wyceną nieruchomości. Ta z pozoru prosta czynność potrafi sprawić sporo problemów, a błędy mogą słono kosztować.

 • Tak wygląda rynek pracy więźniów w Polsce. Kto ich zatrudnia i ile zarabiają?

  ...3150 zł miesięcznie - tyle kosztuje utrzymanie więźnia w Polsce. Kwota ta ciągle rośnie, a pieniądze na ten cel płyną z naszych podatków. Blisko 70 proc. skazanych w ogóle nie pracuje, dlatego resort sprawiedliwości chce to zmienić. Jak dziś wygląda praca więźniów, ile zarabiają i jakie mają szanse na zatrudnienie po wyjściu na wolność?

 • Polski rynek kapitałowy mógłby być wart 50 miliardów złotych

  Nawet 50 miliardów złotych mogliby inwestować Polacy na rynkach finansowych, gdyby ich aktywność była tej miary, co w krajach rozwiniętych. Jak podkreśla londyński inwestor Max Idzik, większe zaangażowanie w inwestycje na foreksie czy na giełdzie rozruszałoby całą gospodarkę.

 • Ile warci są specjaliści i menedżerowie w Polsce?

  Raport płacowy Antal 2014 wskazuje, że aby pozyskać najlepszych specjalistów i menedżerów, średnio pracodawcy w 2013 roku oferowali im 10 tys. zł. brutto miesięcznie. Największe stawki były proponowane wysoko wyspecjalizowanym prawnikom, a także liderom sprzedaży.

 • Rynek reklamy telewizyjnej rośnie o 5,6 proc. Reklamodawców przyciągają stacje tematyczne

  Rośnie rynek reklamy telewizyjnej. W 2014 roku był wart 3,8 mld zł - wynika z danych domu mediowego Starlink. Tradycyjne spoty to wciąż znacząca większość rynku, ale na znaczeniu zyskują sponsoring i lokowanie produktu. Reklama niestandardowa będzie cieszyła się coraz większą popularnością i pomoże stacjom telewizyjnym zniwelować spadek przychodów ze sprzedaży spotów. Reklamodawcy coraz chętniej

 • Ile warta jest praca sezonowa i tymczasowa?

  ...zarobki pracowników zatrudnionych w formie dorywczej czy zastępczej. - Oczywiście spowolnienie gospodarcze miało wpływ również na rynek pracy tymczasowej - mówi Artur Wawrzyniak. -Zmniejszenie ilości ofert pracy było wyraźnie zauważalne w czwartym kwartale 2008 roku na przykład w branży samochodowej, ale już ostatni kwartał tego roku wskazuje na to, że rynek się stabilizuje i pojawia się więcej ofert...

 • Rynek pożyczek pozabankowych może być w tym roku wart aż 5,1 mld złotych - wynika z prognozy Związku Firm Pożyczkowych. W porównaniu z ubiegłym rokiem to wzrost o 24 procent. W przyszłym roku dynamika wzrostu może być niższa, ale klienci będą lepiej chronieni, dzięki nowym regulacjom. Sejm kończy prace nad ustawą, która je wprowadzi.

 • Zarobki w sektorze obsługi rynku nieruchomości

  .... Sprawdź, ile trafia do ZUS, NFZ i US Jak kształtowały się płace osób związanych z rynkiem nieruchomości w 2011 roku? Jak wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń, przeprowadzonego przez firmę(...) już na Facebooku. Dołącz do nas i bądź na bieżąco z informacjami gospodarczymi Sprawdź, ile powinieneś zarabiać! Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń i porównaj swoje zarobki z innymi...

 • Lawinowy spadek kursu bitcoina. Gdzie jest granica?

  Rynek kryptowalut w dalszym ciągu krwawi. W dwa dni cena bitcoina spadła ok 20 proc., a przez nieco ponad miesiąc o więcej niż połowę! Coraz częściej pojawiają się pytania, gdzie ten spadek się zatrzyma i ile tak naprawdę jest wart bitcoin - pisze Bartosz Grejner, analityk rynkowy Cinkciarz.pl.