• Informacje na temat:

  pracownik merytoryczny definicja

Artykuły na temat: pracownik merytoryczny definicja
 • Gdybyśmy spytali pracowników, co wpływa ujemnie na ich motywację, z pewnością w pierwszej odpowiedzi wskazaliby niezadowalające wynagrodzenie, niesprawiedliwego szefa oraz nieprzyjemną atmosferę(...) z czynników mających negatywny wpływ na poziom motywacji, aktywności i lojalności pracowników. Poprawa każdego z wymienionych czynników oczywiście uzdrowi sytuację, jednak tylko do pewnego momentu...

 • Unia to dobra koncepcja, a tak fatalne wykonanie!

  Unia Europejska to dobra koncepcja, jednak jej struktura pozostawia wiele do życzenia. Została utworzona jako "ponadnarodowa organizacja, dzięki której wojna stałaby się pojęciem niewyobrażalnym i praktycznie niewykonalnym, a demokracja zostałaby wzmocniona". Trafna definicja narodu to "granice, język, kultura".

 • Handlowiec - zawód z pasją

  ...utwierdza pracodawcę w przekonaniu, że pracownik nie spoczął na laurach, ale aktywnie poszukuje nowych sposobów, aby dotrzeć do klienta.

 • Prawo restrukturyzacyjne trafi do prezydenta

  Parlament zakończył dziś prace nad Prawem restrukturyzacyjnym, które ma pomóc firmom w kłopotach. Celem, ma być ratowanie firmy i pozostawienie jej w obrocie gospodarczym.

 • Kto ma prawo do emerytur pomostowych

  Związkowcy sprzeciwiają się wszelkim ograniczeniom przywilejów emerytalnych pracowników. Pracodawcy będą domagać się od rządu powołania nowej komisji ekspertów medycyny pracy. Niezależni eksperci medycyny pracy powinni przygotować nowy wykaz prac w szkodliwych warunkach.

 • Handlowiec - zawód z pasją

  Kim jest handlowiec? Z definicji wynika, że wykonywanie tego zawodu wiąże się ze sprzedażą produktów i/lub usług. Handlowcem bywa jednak nazywany zarówno przedstawiciel międzynarodowej korporacji, prywatny przedsiębiorca, jak i osoba obsługującą klientów na stoisku handlowym.

 • Zdolnego z inicjatywą zatrudnię

  ..., ekonomię czy rachunkowość. Ukończyli studia, obronili z dobrym wynikiem pracę. Czy to oznacza, że są automatycznie pożądanymi pracownikami dla wymarzonego pracodawcy? Jeśli jeszcze w trakcie nauki(...) czy prawa deklaruje również Marzena Czajkowska, pełniąca obowiązki dyrektora Departamentu Rozwoju i Rekrutacji w PKO BP. Każdy bank, co naturalne, pragnie pozyskać jak najlepszych pracowników...

 • Cios dla matek! Podwyżka cen ubranek i butów

  VAT na ubranka niemowlęce wzrośnie z 8 proc. do 23 proc. To konsekwencja wyroku Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości.

 • Ach, te baby na stanowiskach!

  ...razie jest więc nerwowo, bo trwa proces oceny pracowników i niewykluczone, że część osób, zajmujących dublujące się funkcje, będzie musiała odejść. Grażyna Piotrowska-Oliwa i Iwona Kossmann...

 • Na rynku panuje dezorientacja, przez co złoty raczej pozostaje stabilny. Ostatnie spadki jego wartości to nic w porównaniu z tym, co mogłoby się dziać, gdyby budżet był dla wszystkich przejrzysty.