• Informacje na temat:

  polska agencja wsparcia biznesu warszawa

Artykuły na temat: polska agencja wsparcia biznesu warszawa
 • Polska na czele wyścigu o nowe centra usług dla biznesu

  Polska ma szansę osiągnąć pozycję globalnego lidera branży BPO/SSC. Pod względem zatrudnienia w sektorze usług dla biznesu zajmujemy pierwsze miejsce w Europie i trzecie na świecie, a zagranicznych inwestorów przyciągają konkurencyjne koszty pracy, dostępność wykwalifikowanej kadry oraz wsparcie na poziomie rządowym i lokalnym. Dzięki tym czynnikom skutecznie konkurujemy o nowe inwestycje m.in...

 • Azari: Izraelski biznes widzi w Polsce szansę

  Już w czerwcu br. może dojść do spotkania premierów Polski i Izraela. - Mam nadzieję, że tak się stanie - mówi Interii Anna Azari, ambasador Izraela w Polsce.

 • Polska drugą Doliną Krzemową?

  Udany mariaż nauki, biznesu i warunków sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości - to filary sukcesu amerykańskiej Doliny Krzemowej. Czy ta sama recepta sprawdza się nad Wisłą?

 • Agencja Moody's - biorąc pod uwagę bardzo dobre wyniki operacyjne oraz finansowe Warszawy - podwyższyła perspektywę ratingu kredytowego stolicy, z negatywnej na stabilną - poinformował we wtorek stołeczny ratusz.

 • Grupa Tognum zainwestuje 91 mln euro w fabrykę silników w Polsce

  Niemiecka Grupa Tognum w 2013 r. uruchomi w Stargardzie Szczecińskim fabrykę silników diesla oraz utworzy laboratorium badawczo-rozwojowe. Na inwestycje wyda 91 mln euro i zatrudni 210 osób - poinformowała Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych. We Wrocławiu Dolby zatrudni 100 osób.

 • PARP będzie współpracować z Polską Agencją Kosmiczną

  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości podpisała w poniedziałek porozumienie z Polską Agencją Kosmiczną ws. rozwoju sektora kosmicznego w naszym kraju.

 • McDonald's zwiększy zatrudnienie o tysiąc osób

  Newseria Biznes Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych i zasobów ludzkich McDonald’s Polska. Większość dotychczasowych pracowników to ludzie młodzi i studenci łączący pracę z nauką. Jak(...) w McDonald’s Polska. Centrum Pracy mieści się na terenie restauracji McDonald’s na Dworcu Centralnym w Warszawie. - Fakt, że jest ono zlokalizowane w centrum stolicy, czyli tam, gdzie krzyżują się drogi...

 • Fitch: Kwestia art. 7 i napięte relacje z UE ryzykiem dla funduszy z UE i inwestycji w Polsce

  Uruchomienie przez UE procedury z art. 7 unijnego traktatu nie powinno mieć krótkoterminowego wpływu na finanse publiczne ani na wzrost gospodarczy, jednak "źle wróży" początkom dyskusji z UE na temat kolejnego cyklu finansowania - oceniła w komunikacie agencja ratingowa Fitch.

 • Branża informatyczna potrzebuje nawet 50 tysięcy osób

  .... Jakość kadry to jedna z przewag konkurencyjnych Polski. Inne zalety to rozwijająca się gospodarka i stabilna sytuacja geopolityczna. Polska może pochwalić się także coraz lepszą infrastrukturą...

 • Poczta Polska dołączyła do programu Mieszkanie Plus

  Rząd szykuje przyspieszenie w realizacji programu Mieszkanie Plus.Teraz Poczta Polska wytypowała kolejne grunty pod budowę tanich mieszkań. W budowie i planach jest już 12 tys. mieszkań.