• Informacje na temat:

  pisz

Artykuły na temat: pisz
 • Ile można zarobić na pisaniu?

  Na pisaniu książek też można dobrze zarobić. Rekordowe kwoty sięgają nawet 95 mln dolarów rocznie. James Patterson, słynny amerykański autor thrillerów i powieści kryminalnych, w ciągu ostatnich trzech lat zarobił ponad 275 mln dolarów.

 • Premier Morawiecki w "WSJ" pisze o sukcesie polskiej gospodarki

  "Nasza gospodarka kwitnie, co pozwala nam zadbać o słabiej sytuowanych" - pisze na łamach WSJ Mateusz Morawiecki, premier RP.

 • Szef Wód Polskich pisze do PIP w sprawie problemów z wypłatą trzynastek

  ...rocznego za 2017 r. pracownikom, którzy nabyli do niego prawo u dotychczasowych pracodawców" - pisze prezes Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Przemysław Daca w piśmie. Pismo adresowane...

 • Zakład ostrzega niektórych samozatrudnionych, że niebawem mogą stracić prawo do zasiłku chorobowego. Wszystkim natomiast wysyła nowe numery kont do opłacania składek.

 • Fakty i mity o pisaniu CV

  CV maksymalnie na jedną stronę czy kreatywna oprawa graficzna życiorysu to jedne z najczęstszych mitów na temat CV. Nie tylko nie pomagają w znalezieniu pracy ale są zmorą samych rekruterów.

 • Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych z nadzieją przyjmuje deklarację Prezydenta Komorowskiego dotyczącą poparcia dla zmian w ustawie o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych.

 • 10 wskazówek, jak lepiej pisać teksty użytkowe

  ...słyszysz, że musisz "eskalować" i "osiągać targety". Takie wyrażenia brzmią dumnie, jednak podobnie jak oficjalny język klubu, do którego chcesz przystąpić, nie mają żadnego sensu. W e-mailach pisz tylko to, co chcesz powiedzieć. Najważniejszą myśl umieść w pierwszym akapicie. Jeżeli umieściłeś ją gdzieś niżej, przepisz e-mail na nowo. - Prostota nie oznacza prostoty myślenia - mówi Kara Blackburn...

 • Handel: Polacy nie czytają co pisze na metkach

  Polacy czytają metki, ale rzadko stosują się do wytycznych, które zawierają. Informacji na metkach nie czytają zwłaszcza ludzie młodzi.

 • „Nie dzwoń i nie pisz do mnie!” - praca w czasie urlopu jest niedopuszczalna

  Jak pokazują wyniki globalnej ankiety Monster, 11 proc. respondentów nie miałoby nic przeciwko pracowaniu w czasie urlopu, zaś prawie połowa z nich (45 proc.) uznaje takie prośby ze strony przełożonych za niedopuszczalne. Odczucia pracowników z całego świata są mieszane. Dla 57 proc. Europejczyków nie do przyjęcia jest bycie w ogóle proszonym o pracowanie w czasie urlopu. Tę odpowiedź zadeklarowało jedynie 37 proc. mieszkańców Ameryki Południowej.

 • Szykuje się wielka rewolucja w Ministerstwie Finansów - dowiedzieli się dziennikarze RMF FM. Pracę ma wkrótce stracić wiceminister Hanna Majszczyk - kluczowa podsekretarz stanu, która od lat przygotowuje budżety państwa.