• Informacje na temat:

  notowania eur usd

Artykuły na temat: notowania eur usd
 • Wzrost wynagrodzeń w grudniu rozczarował

  ...przemówieniem brytyjskiej szefowej rządu May), zyskał na wartości, a w piątek rano kurs znajdował się w okolicach poziomu 4,37 EUR/PLN. Kurs EUR/USD pod koniec tygodnia był notowany na poziomie 1,07(...), a poziom życia Polaków będzie wzrastać. Najważniejszy będzie oczywiście rozwój realnej gospodarki, która w tym roku powinna rozwijać się dobrze. Z ważnych wydarzeń europejskich, warto podkreślić...

 • W ostatnich tygodniach siła amerykańskiego dolara jest bezsprzeczna. USD zyskuje w relacji do innych kluczowych światowych walut, co jest odzwierciedlane poprzez wzrost wartości US Dollar Index - najpopularniejszego indeksu dolara. Na koniec minionego tygodnia indeks ten dotarł do 98,69 pkt. i był to najwyższy poziom zamknięcia od początku lutego br.

 • Czwartkowa sesja europejska była już drugą, podczas której euro solidnie traciło na wartości.

 • Polska waluta pozostanie we wtorek pod głównym wpływem rynków globalnych, podążając ścieżką wyznaczoną przede wszystkim przez wahania EUR/USD i EUR/CHF.

 • ...w dniu 5 kwietnia. Niemniej decyzja ta nie wesprze naszej waluty na długo - w perspektywie całego kwietnia złoty pozostanie słaby. EUR/USD: Popołudniowy spadek nieco naruszył widoczną linię trendu(...) pracuje. To sugeruje, że w perspektywie poniedziałku-wtorku notowania powinny wracać w okolice 1,42. Ważny opór do sforsowania to rejon 1,4137-57. Marek Rogalski Powyższy materiał nie stanowi...

 • W poniedziałek na rynku walutowym niewiele się dzieje. Kurs EUR/USD pozostaje stabilny, po tym jak w czwartek mocno ruszył do góry, żeby dzień później się cofnąć. Ten spokój może potrwać aż do środy.

 • Złoty w piątek lekko umacnia się do euro i traci do dolara. Polska waluta reaguje w ten sposób na zmiany na rynku EUR/USD, zupełnie ignorując opublikowane rano wyniki rodzimej gospodarki za ostatni kwartał 2015 roku.

 • Wczorajsza sesja na rynkach walutowych upłynęła pod znakiem umocnienia amerykańskiego dolara. USD zyskiwał przede wszystkim względem euro, co poskutkowało zejściem notowań poniżej poziom 1,13 i dotarcie do linii 14-sesyjnej średniej ruchomej w okolicach 1,1240-1,1250. Linia ta posłużyła za krótkoterminowe wsparcie i w rezultacie dzisiaj widzimy odreagowanie wzrostowe na wykresie eurodolara.

 • Notowania euro w głównych konfiguracjach ciążą nadal w dół - dzisiaj wyjątkiem są EUR/CHF (niższa inflacja CPI w Szwajcarii w lutym może nasilić spekulacje przed posiedzeniem SNB 19 marca), oraz EUR/NOK (zaskakująco słabe dane nt. produkcji przemysłowej za styczeń mogą zwiększyć obawy przed posiedzeniem Norges Banku 19 marca, zwłaszcza, że ankieta banku centralnego wskazała na ryzyko dalszego

 • Czwartkowy poranek przynosi zwrot na EUR/USD, spadek USD/JPY do najniższego poziomu od października 2014 roku i spokojne wahania polskich par. Na wszystkich tych rynkach nastroje dziś będą kształtować przede wszystkim doniesienia z EBC i Fed.