• Informacje na temat:

  kredytowa polski

Artykuły na temat: kredytowa polski
 • Amerykańscy giganci będą szukać specjalistów w Polsce

  ...(Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych). - Polska nigdy nie będzie w stanie zaoferować cen, jakie oferują niektóre kraje azjatyckie. Do Polski wchodzą więc bardziej zaawansowane usługi z każdego(...) krajach Europy Zachodniej. Obecnie tylko podmioty z kapitałem zagranicznym zatrudniają w polskich oddziałach ponad 128 tys. osób. Jeśli dodamy do tego dziesiątki tysięcy osób zatrudnionych w polskich...

 • Klienci polskich banków na koniec I półrocza br. mieli w swoich portfelach ponad 820 tys. kart kredytowych wydanych przez PKO Bank Polski. Tym samym bank jest liderem na tym rynku. Ogółem klienci PKO mają 7,5 mln kart płatniczych i należą do najbardziej aktywnych ich użytkowników. W okresie lipiec 2014 - czerwiec 2015 r. liczba transakcji przez nich dokonana wzrosła o 40 proc.

 • Ponad 90 proc. firm świadczących usługi IT w Polsce planuje zwiększenie zatrudnienia

  ...93 proc. firm świadczących usługi IT w Polsce chce w ciągu najbliższych lat rozszerzyć swoją działalność, a tym samym zwiększyć zatrudnienie. Obecnie w branży pracuje ponad 140 tys. osób, a liczba ta wciąż rośnie. Poszukiwani będą analitycy biznesowi, programiści i specjaliści o umiejętnościach miękkich i z dobrą znajomością języków obcych. Usługi informatyczne z Polski dostarczane są w 25

 • W pierwszym kwartale 2017 r. największym zmianom podlegała polityka kredytowa w segmencie kredytów konsumpcyjnych, która została przez banki zaostrzona - wynika z opublikowanej przez NBP kwartalnej informacji o sytuacji na rynku kredytowym.

 • Czy przez Polskę przejdzie fala zwolnień?

  ...na kapitał. Prawie połowa (48 proc.) polskich CFO, czyli znacząco więcej niż w pozostałych krajach Europy Środkowej (33 proc.), zaobserwowała wzrost zapotrzebowania kredytowego w ostatnich 12(...) Konsultingu Deloitte, uważa, że mimo to firmy przygotowują się do wzrostu. - (...) prawie 60 proc. polskich CFO uważa, że priorytetem dla nich na najbliższy rok jest wzrost przychodów z obecnych rynków (45

 • Wbrew pozorom karta kredytowa nie musi być wcale narzędziem generującym dodatkowe koszty. Dzięki odpowiedniemu użytkowaniu i właściwym wyborom ich posiadacze mogą nie tylko czerpać profity z powiązanych z nią przewag, ale i korzyści czysto finansowe. Jakimi zasadami należy kierować się, korzystając z karty kredytowej?

 • Paribas: Polski wzrost spowolni do 2,7 procent

  Wzrost gospodarczy Polski w 2011 r. spowolni do 2,7 proc. - wynika z zaprezentowanej w poniedziałek prognozy BNP Paribas. Stopy procentowe zaczną rosnąć w 2012 r.

 • S&P potwierdził rating Polski, perspektywa podniesiona

  6 lutego 2015 r. Standard & Poor's Ratings Services zmienił perspektywę długoterminowego ratingu Polski na pozytywną. Potwierdzono długo- i krótkoterminowy rating ryzyka kredytowego zadłużenia w walucie obcej na poziomie A-/A-2 oraz długo- i krótkoterminowy rating ryzyka kredytowego zadłużenia w walucie krajowej na poziomie A/A-1.

 • Polska po deregulacji - kraj "złotych rączek"

  Problem jest wart uwagi, bowiem prawidłowe funkcjonowanie rynku pracy ma fundamentalne znaczenie dla polskiej gospodarki, co się przekłada wprost na standard życia większości obywateli. Poprzedni(...) osobie świetnie obeznanej w tej tematyce. Oto fragment wywiadu z dnia 13 marca br., którego udzielił Gazecie Wyborczej Tomasz Majewski, jeden z najwybitniejszych polskich sportowców ostatnich lat. GW...

 • Rating: Agencja Moody's ostrzega Polskę

  Jedna z trzech największych agencji ratingowych Moody's ostrzegła Polskę, że jej wiarygodność kredytowa może ulec obniżeniu w obliczu kryzysu konstytucyjnego. Agencja rewizję ratingu Polski ogłosi 13 maja. Według Piotra Bujaka z PKO BP ewentualne obniżenie ratingu nie wpłynie tak znacząco na nastroje inwestorów jak styczniowa decyzja agencji Standard & Poor's.