• Informacje na temat:

  konta osobistego w banku pekao sa

Artykuły na temat: konta osobistego w banku pekao sa
 • Umowy śmieciowe bankom niestraszne

  ...banków znajdują się Pekao SA, Bank Pocztowy, Multibank, Millennium, mBank, Getin Noble Bank, BZ WBK, BGŻ, oraz Alior Bank. Ciekawostką jest to, że w Getin Noble Banku, przy udokumentowaniu(...) kolejna umowa. "Dzieło" jak działalność Dla drugiej grupy banków, praca na podstawie umów cywilnoprawnych jest zbliżona do osobistego wykonywania działalności gospodarczej. W bankach tych okres...

 • Premium Banking - ile musisz zarabiać, żeby zostać wyjątkowym klientem banku?

  Oferta przygotowana wyłącznie dla wybranych? Za VIP-obsługę trzeba dodatkowo zapłacić, i to niemało.

 • Konta bankowe nie takie darmowe, jak pokazują reklamy. Ile i za co płacimy naprawdę?

  Coraz więcej banków zachęca Polaków do zakładania bezpłatnych kont osobistych, w których klienci nie ponoszą opłat za prowadzenie rachunku, przelewy czy wypłaty z bankomatów. Dane NBP pokazują jednak, że Polacy płacą za swoje konta coraz więcej. Które rachunki są rzeczywiście bezpłatne i jak czytać oferty banków?

 • Pekao powalczy o nowych klientów

  Pekao, drugi co do wielkości bank na polskim rynku, chce agresywniej pozyskiwać klientów detalicznych. Zaoferował nowe konto osobiste i oszczędnościowe - liczy, że w tym roku otworzy 400 tys. nowych rachunków. W drugim kwartale udostępni też płatności telefonem BLIK.

 • Bankowe konto ułatwi złożenie PIT i sprawdzenie punktów karnych

  Coraz więcej spraw urzędowych da się załatwić zdalnie, przez bankowe e-konto. Po możliwości składania wniosków o 500+, kilka instytucji oferuje założenie profilu zaufanego (PZ) czyli odpowiednika podpisu elektronicznego. Dwa dają też opcję złożenia wniosku o wypełnienie zeznania podatkowego PIT.

 • Od czerwca wszystkie karty debetowe wydawane do kont osobistych PKO Banku Polskiego mają funkcję wielowalutową. Dzięki temu, transakcje można rozliczać bez ponoszenia kosztów przewalutowania.

 • Pekao: W drugim kwartale rozstrzygnięcie czy będzie połączenie z Aliorem

  W drugim kwartale br. mają się zakończyć analizy dotyczące potencjalnej fuzji Pekao i Alior Banku - wynika z wypowiedzi prezesa Pekao Michała Krupińskiego.

 • Profile Zaufane można zakładać za pośrednictwem nie tylko banków

  Kolejny polski bank umożliwił założenie Profilu Zaufanego za pośrednictwem swojego systemu transakcyjnego. Taką możliwość uzyskali właśnie klienci Banku Pekao SA. Profil Zaufany pozwala w e-urzędach składać wnioski i załatwiać sprawy przez internet. Kierowcy mogą również sprawdzać online liczbę punktów karnych. Dzięki nim można załatwiać sprawy urzędowe i sprawdzać punkty karne przez internet.

 • Pekao - wkrótce decyzja dotycząca Aliora

  Decyzję dotyczącą ewentualnego połączenia z Aliorem, niezależnie do tego jaka ona będzie, Pekao ma podjąć do końca drugiego kwartału.