• Informacje na temat:

  konta osobistego w banku pekao sa

Artykuły na temat: konta osobistego w banku pekao sa
 • Umowy śmieciowe bankom niestraszne

  ...banków znajdują się Pekao SA, Bank Pocztowy, Multibank, Millennium, mBank, Getin Noble Bank, BZ WBK, BGŻ, oraz Alior Bank. Ciekawostką jest to, że w Getin Noble Banku, przy udokumentowaniu(...) kolejna umowa. "Dzieło" jak działalność Dla drugiej grupy banków, praca na podstawie umów cywilnoprawnych jest zbliżona do osobistego wykonywania działalności gospodarczej. W bankach tych okres...

 • Premium Banking - ile musisz zarabiać, żeby zostać wyjątkowym klientem banku?

  Oferta przygotowana wyłącznie dla wybranych? Za VIP-obsługę trzeba dodatkowo zapłacić, i to niemało.

 • Konta bankowe nie takie darmowe, jak pokazują reklamy. Ile i za co płacimy naprawdę?

  Coraz więcej banków zachęca Polaków do zakładania bezpłatnych kont osobistych, w których klienci nie ponoszą opłat za prowadzenie rachunku, przelewy czy wypłaty z bankomatów. Dane NBP pokazują jednak, że Polacy płacą za swoje konta coraz więcej. Które rachunki są rzeczywiście bezpłatne i jak czytać oferty banków?

 • Bankowe konto ułatwi złożenie PIT i sprawdzenie punktów karnych

  Coraz więcej spraw urzędowych da się załatwić zdalnie, przez bankowe e-konto. Po możliwości składania wniosków o 500+, kilka instytucji oferuje założenie profilu zaufanego (PZ) czyli odpowiednika podpisu elektronicznego. Dwa dają też opcję złożenia wniosku o wypełnienie zeznania podatkowego PIT.

 • Profile Zaufane można zakładać za pośrednictwem nie tylko banków

  Kolejny polski bank umożliwił założenie Profilu Zaufanego za pośrednictwem swojego systemu transakcyjnego. Taką możliwość uzyskali właśnie klienci Banku Pekao SA. Profil Zaufany pozwala w e-urzędach składać wnioski i załatwiać sprawy przez internet. Kierowcy mogą również sprawdzać online liczbę punktów karnych. Dzięki nim można załatwiać sprawy urzędowe i sprawdzać punkty karne przez internet.

 • Zysk netto Alior Bank w III kwartale wyniósł 190 mln zł i przewyższył o 36 mln zł oczekiwany konsensus rynkowy (154 mln zł). Wynik jest też istotnie lepszy od najwyższej prognozy analityków (172 mln zł) i o 90 proc. wyższy niż w II kwartale 2017 r.

 • Duże zainteresowanie zakupem Banku BPH?

  Richard Gaskin, prezes Banku BPH ocenia, że jest duże zainteresowanie zakupem banku i liczy, że GE uzgodni transakcję z odpowiednim oferentem.

 • 23 listopada br. Komisja Nadzoru Finansowego ma wystąpić do sądu o ogłoszenie upadłości Spółdzielczego Banku w Wołominie. Według ustaleń komisji bank jest niewypłacalny, a państwowe depozyty gwarancyjne będzie można uruchomić dopiero po ogłoszeniu jego upadłości.

 • Cena kredytu internetowego

  Pożyczyć przez internet można szybciej niż za pośrednictwem oddziału banku. Czy jednak pożyczka internetowa będzie także tańsza od tej "standardowej"? Sprawdziliśmy to.