• Informacje na temat:

  kibice koszt

Artykuły na temat: kibice koszt
 • W tym roku przybędzie nam nawet 100 tys. miejsc pracy

  ...określony. Szukasz pracy? Przejrzyj oferty w serwisie Praca INTERIA.PL Zakończenie obowiązywania ustawy antykryzysowej będzie wiązać się ze znacznym zwiększeniem kosztów funkcjonowania przedsiębiorstw w Polsce. Od 1 stycznia z większymi kosztami zatrudnienia boryka się nawet 30 proc. firm, co w szczególności dotknie sektory automotive, przemysł ciężki i produkcji, w których rozwiązania...

 • Beacony wchodzą na polskie stadiony. Marketingowcy liczą na dodatkowe miliony od kibiców

  Dzięki infrastrukturze IoT, drużyny w USA i w Europie oraz ich sponsorzy dynamicznie pomnażają swoje zyski. Komunikaty wysyłane w trakcie meczu na aplikacje klubowe znacznie zwiększają wpływy z reklam oraz sprzedaży gadżetów. W Polsce rozwiązanie to wdrożono po raz pierwszy na INEA Stadionie w Poznaniu.

 • Płock (Mazowieckie) ma gotową koncepcję budowy nowego stadionu sportowego z zadaszaniem nad trybunami dla 15 tys. widzów. Koszt inwestycji, która miałaby rozpocząć się w 2018 r., szacowany jest do 100 mln zł. Miasto chce znaleźć partnera do jej realizacji.

 • Pieniądze w grze

  Finały mistrzostw Europy w piłce nożnej to bez wątpienia sportowe święto dla kibiców i państw organizujących imprezę. Dla UEFA to biznesowe żniwa. Średnio mecze w finałach Euro przyciągają przed telewizory ponad 150 mln kibiców, a spotkania ostatniej fazy nawet dwa razy więcej.

 • Jesteśmy mistrzem świata. W organizowaniu imprez

  Ledwie pożegnaliśmy się z igrzyskami olimpijskimi w Krakowie, a na horyzoncie pojawiło się kolejne wyzwanie: światowy zjazd harcerzy. Przewidywany koszt: 270 mln zł.

 • TVP zapłaciła za mundial, skorzysta konkurencja

  Grube miliony wydała telewizja publiczna na prawa do transmisji meczów. TVN chce je pokazywać, nie ponosząc kosztów.

 • Oficjalne otwarcie nowego stadionu w Bielsku-Białej w przyszłym roku

  - Dopiero tuż przed rozpoczęciem wiosennych rozgrywek ekstraklasy lub zaraz na ich początku nowy stadion w Bielsku-Białej zostanie w całości otwarty - powiedział wiceprezydent miasta Lubomir Zawierucha.

 • Jest porozumienie w sprawie budowy stadionu w Szczecinie

  W obecności prezesa spółki Ekstraklasa SA Dariusza Marca przedstawiciele władz Szczecina, piłkarskiego klubu Pogoń i projektant Janusz Pachowski podpisali umowę w sprawie ukończenia projektu nowego stadionu piłkarskiego w stolicy Pomorza Zachodniego.

 • 570 milionów złotych jest warta piłkarska reprezentacja Polski

  Ponad 570 milionów złotych warta jest piłkarska reprezentacja Polski, biorąc pod uwagę wszystkie publikacje w internecie przez rok na temat 23 kadrowiczów - podaje Arskom Group we współpracy z Pentagon Research. Najbardziej medialnymi zawodnikami są Robert Lewandowski i Grzegorz Krychowiak.

 • Bilety na mecze piłkarskie są najdroższe w Anglii, Hiszpanii i we Włoszech - wynika z zestawienia opracowanego przez serwisy GoEuro.es oraz Onefootball.