• Informacje na temat:

  kia samochody z cenami

Artykuły na temat: kia samochody z cenami
 • Ranking kredytów samochodowych - styczeń 2015

  Na początku roku wszystkie marki samochodowe organizują zwykle wyprzedaże. To doskonała okazja, by kupić nowe wymarzone auto w świetnej cenie. Na upust możemy także liczyć przy zakupie samochodów używanych. Czy oferta kredytów na ten cel jest równie korzystna? Sprawdzili to eksperci TotalMoney.pl.

 • Motoryzacja: Kupujemy droższe auta

  Motoryzacja. Ceny samochodów zaczynają podążać za wzrostem płac. Polepszająca się sytuacja na rynku pracy wpływa również na ceny samochodów. Zdaniem analityków ceny samochodów skorelowane są z poziomem wynagrodzeń, a koncerny starają się dostosować ofertę do możliwości zakupowych konsumentów. Niestety, w ciągu 10 lat ceny wzrosły średnio o 68,5 proc.

 • Ranking kredytów samochodowych - wrzesień 2014

  Przedstawiamy wrześniowy ranking kredytów samochodowych TotalMoney.pl dla aut nowych i używanych. Sprawdźmy, w których bankach liczyć możemy na najniższe oprocentowanie nominalne i prowizję, a także który z kredytodawców zaoferuje najniższy całkowity koszt finansowania.

 • Fiskus nie zamierza oddawać nadpłaconego podatku

  Przedsiębiorca, który nie zwróci nadwyżki VAT klientom, nie odzyska jej z budżetu państwa. Ministerstwo Finansów chce wprowadzić przepisy o bezpodstawnym wzbogaceniu.

 • Europejczycy kupili więcej samochodów

  Europejscy producenci aut odetchnęli. Po bardzo słabym początku roku udany czerwiec pomógł im poprawić statystyki sprzedaży - wynika z najnowszego raportu ACEA. Od stycznia do czerwca w tym rejonie zarejestrowano 8,2 mln nowych aut osobowych.

 • Kierowco - sprawdzaj ceny, nie przepłacaj

  W czerwcu Polska Izba Motoryzacji dokonała przeglądu cen polis komunikacyjnych w 14 największych firmach ubezpieczeniowych. Łącznie zbadano prawie 1000 cen w siedmiu miastach: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Pile, Częstochowie i Olsztynie. Okazało się, że różnice w stawkach wahają się od kilkuset do... nawet kilku tysięcy złotych!

 • Nowe auta dobrze się sprzedają

  W ciągu czterech pierwszych miesięcy bieżącego roku sprzedano w Polsce 116 702 nowe samochody osobowe - o 1,5 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2008 roku - podał instytut Samar, monitorujący rynek.

 • Nie kupiłeś auta z kratką? Nie żałuj

  Przedsiębiorcy, którzy w ubiegłym roku nie załapali się na zakup auta z kratką, nie mają czego żałować.

 • Ranking kredytów samochodowych - grudzień 2013

  Najwięksi producenci samochodów rozpoczęli już wyprzedaż modeli z rocznika 2013. To doskonały moment na zakup auta, ponieważ rabaty, w zależności od typu auta, sięgają kilku a nawet kilkunastu tysięcy złotych. Dodatkowych oszczędności przysporzy wybór najkorzystniejszego na rynku kredytowania - oto przegląd grudniowych ofert banków.