• Informacje na temat:

  jak otworzyć biedronkę

Artykuły na temat: jak otworzyć biedronkę
 • W Modlnicy pod Krakowem otwarto centrum dystrybucyjne sieci Biedronka

  ...i logistycznych współpracujących z centrum.  Jak poinformował dyrektor generalny sieci sklepów Biedronka Jeronimo Martins Polska SA Tomasz Suchański jest to drugie - po Gdańsku - centrum(...), a kolejnych ponad 40 w biurze regionu znajdującym się na jego terenie.  Jak szacuje inwestor przedsięwzięcie spowoduje powstanie ok. 230 miejsc pracy w firmach zewnętrznych, pracujących na rzecz...

 • Były szef Biedronki pokieruje rosyjską siecią sklepów

  Pedro Pereira da Silva, były szef Biedronki, pokieruje rosyjską grupą Dixy - podał portugalski dziennik, który powołuje się na doniesienia agencji Bloomberg.

 • Ekonomiści boją się imigrantów. Polityka otwartych granic pomoże, czy zaszkodzi gospodarce?

  ...najwydajniejsi. Załóżmy, że Kowalski i Nowak w zależności od potrzeb albo zbierają truskawki, albo łowią ryby. Nawet jeśli Kowalski jest w obu tych pracach wydajniejszy, to - jak głosi teoria przewagi(...) w prosty sposób, jak działa gospodarka kapitalistyczna, skąd bierze się bogactwo i dlaczego socjalizm prowadzi do niedoboru papieru toaletowego. Jeśli ktoś nie do końca zrozumiał mój skrócony opis działania...

 • Sprzedaż w sklepach Biedronki wzrosła o 10,4 proc.

  Jak poinformował koncern Jeronimo Martins, sprzedaż w sklepach Biedronki wzrosła w pierwszych dziewięciu miesiącach tego roku o 10,4 procent.

 • Sprzedaż w sklepach Biedronki wzrosła w 2016 r. do około 9,8 mld euro, co oznacza wzrost rok do roku w walucie euro o 6,3 proc., a w walucie lokalnej o 10,8 proc. Sprzedaż porównywalna LfL* zwiększyła się o 9,5 proc. - poinformowało w czwartek Jeronimo Martins, właściciel Biedronki.

 • Drogerie będą sukcesywnie znikać z rynku? Biedronka znalazła sposób na ich klientów

  Instytut badawczy ABR SESTA porównał strategie promocyjno-asortymentowe drogerii z lat 2015-2016. Z analizy wynika, że zmniejszyła się liczba sieci, a co za tym idzie - ich publikacji. Największym konkurentem dla całego sektora staje się Biedronka, która coraz bardziej inwestuje w promocje kosmetyków największych producentów.

 • Biedronka wita się z plastikiem

  Prawdopodobnie już w wakacje w największej sieci dyskontów za zakupy zapłacimy kartą.

 • JM chce eksportować brand Hebe na rynki zagraniczne

  Pedro Soares dos Santos, prezes Jeronimo Martins, przy okazji ogłoszenia wyników firmy za 2015 r. ujawnił niektóre plany inwestycyjne spółki. Szef JM zdradził, że myśli o przeniesieniu polskiego konceptu Hebe na inne rynki - czytamy w "Diario Economico".

 • Jeszcze w tym roku ruszy 16. magazyn Biedronki. Sieć zatrudni ok. 250 osób

  W trzecim kwartale roku Biedronka wystartuje ze swoim 16. centrum dystrybucyjnym w Polsce.

 • Dyskonty znowu górą

  rekordowa ilość zamknięć małych sklepów niezależnych. Co w takim razie sprawia, że od lat to sieci dyskontów, takich jak Biedronka czy Lidl, notują kolejne wzrosty?