• Informacje na temat:

  jak otworzyć biedronkę

Artykuły na temat: jak otworzyć biedronkę
 • Sobczyk: Pracownicy Biedronki mogą zarabiać więcej niż nauczyciele

  Od marca, zgodnie z ustawą o ograniczeniu handlu, Biedronka będzie musiała zamknąć sklepy w dwie niedziele w miesiącu. Jak to wpłynie na sieć? - Niedziela nie jest dla nas najważniejszym dniem(...) życia. Jakich zmian pan się spodziewa? - Na początku klienci będą zaskoczeni wprowadzonym zakazem. Z czasem zakupy, które do tej pory robią w niedzielę, zaczną przenosić na inne dni tygodnia. Na...

 • Były szef Biedronki pokieruje rosyjską siecią sklepów

  Pedro Pereira da Silva, były szef Biedronki, pokieruje rosyjską grupą Dixy - podał portugalski dziennik, który powołuje się na doniesienia agencji Bloomberg.

 • W Modlnicy pod Krakowem otwarto centrum dystrybucyjne sieci Biedronka

  ...i logistycznych współpracujących z centrum.  Jak poinformował dyrektor generalny sieci sklepów Biedronka Jeronimo Martins Polska SA Tomasz Suchański jest to drugie - po Gdańsku - centrum(...), a kolejnych ponad 40 w biurze regionu znajdującym się na jego terenie.  Jak szacuje inwestor przedsięwzięcie spowoduje powstanie ok. 230 miejsc pracy w firmach zewnętrznych, pracujących na rzecz...

 • Sprzedaż Biedronki wzrosła w 2017 r. o 13,2 proc. do 11,08 mld euro

  Sprzedaż w sklepach Biedronki wzrosła w 2017 r. do 11,08 mld euro, co oznacza wzrost rok do roku w walucie euro o 13,2 proc., a w walucie lokalnej o 10,4 proc. Sprzedaż porównywalna LfL * zwiększyła się o 8,6 proc. - poinformował Jeronimo Martins, właściciel Biedronki, we wstępnych danych.

 • Ekonomiści boją się imigrantów. Polityka otwartych granic pomoże, czy zaszkodzi gospodarce?

  ...najwydajniejsi. Załóżmy, że Kowalski i Nowak w zależności od potrzeb albo zbierają truskawki, albo łowią ryby. Nawet jeśli Kowalski jest w obu tych pracach wydajniejszy, to - jak głosi teoria przewagi(...) w prosty sposób, jak działa gospodarka kapitalistyczna, skąd bierze się bogactwo i dlaczego socjalizm prowadzi do niedoboru papieru toaletowego. Jeśli ktoś nie do końca zrozumiał mój skrócony opis działania...

 • Sprzedaż w sklepach Biedronki wzrosła o 10,4 proc.

  Jak poinformował koncern Jeronimo Martins, sprzedaż w sklepach Biedronki wzrosła w pierwszych dziewięciu miesiącach tego roku o 10,4 procent.

 • Sprzedaż w sklepach Biedronki wzrosła w 2016 r. do około 9,8 mld euro, co oznacza wzrost rok do roku w walucie euro o 6,3 proc., a w walucie lokalnej o 10,8 proc. Sprzedaż porównywalna LfL* zwiększyła się o 9,5 proc. - poinformowało w czwartek Jeronimo Martins, właściciel Biedronki.

 • Zakaz handlu złamany: Biedronka w Świeciu była otwarta nielegalnie

  - Inspektor pracy uznał, że sklep Biedronki był otwarty nielegalnie. Protokół po rozpoznaniu zastrzeżeń został już podpisany - powiedział portalowi dziennik.pl, Waldemar Adametz z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Bydgoszczy. Sprawa dotyczy Biedronki w Świeciu, w województwie kujawsko-pomorskim, która była otwarta w niehandlową niedzielę. Ostatecznie tę kwestię rozstrzygnie sąd. Za złamanie zakazu może grozić kara do 100 tys. złotych.

 • Drogerie będą sukcesywnie znikać z rynku? Biedronka znalazła sposób na ich klientów

  Instytut badawczy ABR SESTA porównał strategie promocyjno-asortymentowe drogerii z lat 2015-2016. Z analizy wynika, że zmniejszyła się liczba sieci, a co za tym idzie - ich publikacji. Największym konkurentem dla całego sektora staje się Biedronka, która coraz bardziej inwestuje w promocje kosmetyków największych producentów.

 • Biedronka wita się z plastikiem

  Prawdopodobnie już w wakacje w największej sieci dyskontów za zakupy zapłacimy kartą.