• Informacje na temat:

  jacek p.

Artykuły na temat: jacek p.
 • Tak rozrasta się TVP. Za prezesury Jacka Kurskiego przybyło kilkunastu dyrektorów

  Z informacji, do których dotarł "DGP", wynika, że na początku stycznia br. etaty na stanowisku dyrektora lub zastępcy dyrektora w Telewizji Polskiej miało 86 osób. Te dane potwierdziło nam biuro prasowe telewizji. To o 17 więcej niż Jacek Kurski zastał w TVP, gdy objął prezesurę na początku stycznia 2016 r. Dyrektorów było wtedy w telewizji 38, a zastępców 31.

 • Odwołano prezesa Orlenu Jacka Krawca

  Dariusz Jacek Krawiec został - zgodnie z przewidywaniami - odwołany wczoraj w nocy przez nowy rząd z prezesury PKN Orlen, największej polskiej firmy paliwowej. Faworytem do objęcia posady był Wojciech Jasiński z PiS i... został nowym szefem płockiego giganta

 • Kotłowski, NBP: Do Polski w kolejnych latach będzie przybywać 200-300 tys. Ukraińców rocznie

  ...​- W horyzoncie projekcji NBP, czyli do końca 2020 r., na polski rynek pracy będzie najprawdopodobniej napływać 200-300 tys. Ukraińców rocznie - powiedział na konferencji prasowej Jacek Kotłowski, wicedyrektor Departamentu Analiz Ekonomicznych NBP.

 • Czabański: Żółta kartka dla Jacka Kurskiego

  - Jacek Kurski mnie rozczarował, mówiąc w pewnym skrócie bardziej lansuje siebie niż telewizję; liczyłem, że jest to człowiek sprawny, który wie, czego chce - mówi szef Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański o p.o. prezesa TVP. Przyznaje też, że Rada popełniła błędy przy jego odwoływaniu.

 • Sasin: Nie ma mowy, żeby polski rynek pracy został otwarty bez ograniczeń

  ...​- Nie ma mowy, żeby polski rynek pracy został otwarty bez ograniczeń, dyskutujemy jednak jak zapełnić ubytki pracowników, bo to realny problem - tak szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin odniósł się w rozmowie z dziennikarzami do doniesień dot. zatrudniania w Polsce migrantów.

 • Jacek Sasin podtrzymuje obietnicę Prawa i Sprawiedliwości o podwyższeniu kwoty wolnej od podatku, mimo że nie zostało to uwzględnione w nowelizacji, którą dziś zajmie się Sejm.

 • Umiejętności cyfrowe będą kluczowe dla kariery młodych Polaków

  Obok języków obcych to język kodowania jest przyszłością dzieci - przekonuje Jacek Borek, dyrektor zarządzający Accenture Technology w Polsce. Ekspert zaznacza, że od najmłodszych lat powinniśmy zachęcać dzieci do rozwijania umiejętności cyfrowych poprzez zabawę. Według szacunków World Economic Forum 65 proc. najmłodszych, które rozpoczynają naukę, będzie pracowało w zawodach, które obecnie nie...

 • Koniec ery Jacka Krawca w Orlenie. Według informacji "Pulsu Biznesu" dotychczasowy prezes paliwowego koncernu jest gotów podać się do dymisji i ma to zrobić dziś.

 • Państwowa Inspekcja Pracy zbada umowy outsourcingowe

  Ministrowie finansów i pracy zwrócili się do marszałka Sejmu, by zlecił Państwowej Inspekcji Pracy przegląd funkcjonujących na rynku umów outsourcingowych i zbadanie ich zgodności z przepisami pracy - poinformował wiceminister finansów Jacek Kapica.

 • Jacek Kurski prześwietlił TVP. Oto szczegóły audytu

  Nowe władze telewizji nie zostawiają suchej nitki na swoich poprzednikach. W audycie, zarządzonym przez prezesa Jacka Kurskiego mowa jest choćby o oddzielnych ukrytych umowach z producentami seriali czy problemami z badaniami oglądalności.