• Informacje na temat:

  jacek mateusz

Artykuły na temat: jacek mateusz
 • American dream po polsku. Wyniki kontroli PIP obrazują nieludzkie traktowanie pracowników Amazona

  Pracownicy Amazona skarżą się na nieludzkie traktowanie. Sprawą zainteresował się rząd Mateusza Morawieckiego. Firma odpowiada, że gdyby było tak źle, zatrudnieni dawno uciekliby do konkurencji.

 • Mateusz Morawiecki: Konkurencyjne pole gry

  Trzeba przekonywać wszystkich, że jesteśmy w stanie wcielić w życie nowy, wielowątkowy model gospodarczy, skupiający w sobie nowoczesne widzenie państwa i gospodarki - mówi wicepremier, minister rozwoju Mateusz Morawiecki w rozmowie z Jackiem Ziarno.

 • Pieniądze dla bezrobotnych dopiero od stycznia

  Jacek Rostowski zafundował bezrobotnym bardzo trudny grudzień. Odchodzący jutro ze stanowiska minister finansów nie zgodził się na zwiększenie funduszy na aktywizację osób bez zatrudnienia. Urzędom pracy może więc zabraknąć pieniędzy.

 • Premier: Jacek Jastrzębski nowym przewodniczącym KNF

  Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki powołał 23 listopada 2018 roku prof. Jacka Jastrzębskiego na funkcję przewodniczącego Komisji Nadzoru Finansowego - poinformowało CIR.

 • Ile zarabia menedżer w banku?

  ...8,5 mln zł. Na drugim miejscu w rankingu znalazł się Jacek Bartkiewicz z Banku Gospodarki Żywnościowej SA, który zarobił 3,9 mln zł. Podobne wynagrodzenie otrzymał Mateusz Morawiecki z Banku Zachodniego...

 • Z bankiera na premiera. Mateusz Morawiecki szybszy niż piłka

  W III RP na czele rządu stało wielu mocniejszych premierów niż on. Jednak jego awans w PiS jest ekspresowy i nie jest wcale pewne, czy już osiągnął szczyt.

 • ..., brakuje pieniędzy i rąk do pracy - podkreśla wiceszef związku Jacek Skała. Według ustaleń związkowców, najgorzej jest w Prokuraturze Apelacyjnej w Białymstoku, gdzie 11 pracowników uzbierało ponad 4 tys(...) do nas żadna skarga od pracowników ani też raport przygotowany przez Związek Zawodowy Prokuratorów - mówi Mateusz Martyniuk z Prokuratury Generalnej.

 • Czy Jacek Kurski poradzi sobie w TVP?

  Na początku roku były już minister skarbu państwa Dawid Jackiewicz powołał byłego polityka Jacka Kurskiego na stanowisko prezesa Telewizji Polskiej. Dziś już wiadomo, że będzie je piastować przez kolejne cztery lata. Wygrał konkurs przeprowadzony przez Radę Mediów Narodowych. Jakich zmian możemy się spodziewać w telewizji publicznej? Jakie projekty będą kontynuowane?

 • Mateusz Morawiecki: Nie powinniśmy gwałtownie podnosić kwoty wolnej. 5 tysięcy? Może nawet mniej

  - Zakładam, że obietnicę wyborczą pt. kwota wolna od podatku trzeba w mądry sposób fazować. W tym roku nie powinniśmy wdrażać gwałtownego podniesienia tej kwoty - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM, wicepremier i minister rozwoju Mateusz Morawiecki.

 • Zaremba: Jacek Kurski przetrwał, bo postawił na jedynego widza - Jarosława Kaczyńskiego

  Jacek Kurski przetrwał, bo postawił na jedynego widza - Jarosława Kaczyńskiego. Właśnie dlatego, że jest wiecznie grzebany, może utrzymać się do końca kadencji.