• Informacje na temat:

  jacek kaczmarek

Artykuły na temat: jacek kaczmarek
 • Dla Almy potencjałem jest nowe otwarcie

  To co dla Almy stanowi jedyny potencjał, to nowe otwarcie. Jak w każdym biznesie, często aby zacząć na nowo działać, trzeba dosłownie zaorać to, co było do tej pory balastem i przystąpić do walki z czystym kontem - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Radosław Kaczmarek Strategy Consultant & Partner w agencji strategicznej Melting Pot.

 • Raport bieżący nr 66/2018 Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne. Zarząd LC Corp S.A. (dalej: Spółka lub Emitent) niniejszym informuje,...

 • Rząd chce, żeby premier miał nadzór nad wszystkimi spółkami SP

  Rząd chce, żeby Prezes Rady Ministrów miał nadzór nad wszystkimi spółkami Skarbu Państwa - wynika z wykazu prac legislacyjnych KPRM.

 • Proces likwidacji Ministerstwa Skarbu Państwa do marca

  Proces likwidacji Ministerstwa Skarbu Państwa chcemy zakończyć do 31 marca - poinformował we wtorek szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Henryk Kowalczyk. Jak dodał, Rada ds. Spółek może być skompletowana w przyszłym tygodniu. Nie należy spodziewać się zmian na stanowisku prezesów KGHM i Grupy Azotów w związku ze zmianą ministra zarządzającego spółkami.

 • Przemysł spożywczy w Polsce jest skoncentrowany na nowoczesnej produkcji, a teraz musi popracować nad marketingiem. Tylko dysponując silną marką, producenci stają się równorzędnymi partnerami w negocjacjach z sieciami handlowymi i mają szansę na skuteczne konkurowanie coraz mocniej rozpoznawalnymi markami własnymi.

 • Zarząd Przedsiębiorstwa Przemysłu Betonów PREFABET-BIAŁE BŁOTA S.A. z siedzibą w Białych Błotach (dalej: "Spółka", „Wykonawca”) przekazuje do publicznej...

 • Gala Biznesu w Sheraton Warsaw Hotel 27 lutego 2016 roku

  Ogólnopolska Gala Biznesu 2015 odbyła się 27 lutego w Sheraton Warsaw Hotel. Na gali wręczono Statuetki Polish Exclusive 2015 oraz Wyróżnienia Specjalne: BusinessWoman Roku 2015, BusinessMan Roku 2015 oraz Diamenty Odkrycie Roku 2015.

 • Zarząd Przedsiębiorstwa Przemysłu Betonów „PREFABET-BIAŁE BŁOTA” S.A. z siedzibą w Białych Błotach informuje, że Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki w...

 • Raport bieżący nr 19/2016 Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Spółki CDRL S.A. (dalej: Spółka)...

 • Zapomniane Amber Gold

  Minęły już ponad dwa lata od upadku gdańskiego parabanku, który oszukał 18 tysięcy osób na kwotę 851 milionów złotych. Ponad dwa lata bez konkretów. Prokuratorzy błądzący we mgle szukali złota nawet w Australii. Bez większych rezultatów. Zupełnie rozmyty i wyłączony został natomiast z ogólnego planu śledztwa istotny wątek pierwszych lokat. Tymczasem do skarbówek wzywani są poszkodowani przez Marcina P.