• Informacje na temat:

  handlowa wyniosła

Artykuły na temat: handlowa wyniosła
 • Zarobki przedstawicieli handlowych w 2017 r.

  Mediana zarobków przedstawiciela handlowego w 2017 roku wyniosła 4100 zł brutto. Zarobki 25 proc. z nich wynosiły 5400 zł i więcej.

 • Dwa mocarstwa stanęły do wojny handlowej. Oba wygrają

  W miniony czwartek świat obiegła wiadomość, że Stany Zjednoczone obejmą część importowanych z Chin towarów 25-procentową stawką celną. Podobnym ruchem, choć w mniejszej skali, ripostował Pekin. Mimo silnie negatywnej reakcji większości rynków wynik potyczki finalnie może być korzystny dla dwóch stron - pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.

 • Coraz wyższe wynagrodzenia w sieciach handlowych. W ciągu kilku lat mogą wzrosnąć nawet o jedną trze

  ...regularnie podnoszą wynagrodzenia szeregowym pracownikom. Należąca do Jeronimo Martins Polska sieć handlowa Biedronka, największy w Polsce prywatny pracodawca, od kwietnia tego roku po raz kolejny...

 • Deficyt w obrotach bieżących w II kwartale 2014 roku wyniósł 553 mln euro i był o 190 mln euro większy niż w analogicznym okresie ubiegłego roku - poinformował we wtorek Narodowy Bank Polski w raporcie na temat bilansu płatniczego Polski.

 • Zarobki menedżerów spółek sektora handlowego

  Według najnowszego raportu Sedlak & Sedlak "Wynagrodzenia menedżerów spółek sektora handlowego w 2007 roku" mediana wynagrodzeń menedżerów spółek handlowych notowanych na warszawskiej GPW wyniosła w 2007 roku 300 000 PLN. Była o 142 000 PLN niższa od mediany wynagrodzeń wszystkich menedżerów spółek notowanych na GPW.

 • Deflacja w kwietniu wyniosła 1,1 procent

  Deflacja w kwietniu wyniosła 1,1 proc. w ujęciu rdr - podał w piątek Główny Urząd Statystyczny. W porównaniu do marca inflacja w kwietniu wyniosła natomiast 0,3 proc. - dodał urząd.

 • GUS: Stopa bezrobocia w sierpniu wyniosła 12, 4 procent

  Stopa bezrobocia w sierpniu wyniosła 12,4 proc. wobec 12,3 proc. w lipcu - poinformował we wtorek Główny Urząd Statystyczny. Dodał, że najwyższe bezrobocie odnotowano w województwach: warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim i zachodniopomorskim.

 • Deficyt na rachunku obrotów bieżących (12 mies.) skurczył się w lutym do -1,0% PKB (vs. -1,2% PKB w styczniu, po rewizji) przy miesięcznej nadwyżce obrotów bieżących na poziomie 116 mln EUR. Nadwyżka w handlu towarami wyniosła 783 mln EUR, a silnemu wzrostowi eksportu towarzyszyła solidna dynamika importu (mimo efektu taniej ropy), co sugeruje, że zarówno popyt zewnętrzny, jak i krajowy wyraźnie

 • Zarobki absolwentów uczelni wyższych w Polsce w 2014 r.

  Ile zarabiają absolwenci uczelni wyższych w Polsce? W 2014 roku największe wynagrodzenia otrzymywały osoby, które ukończyły Szkołę Główną Handlową. Mediana płac absolwentów tej uczelni wyniosła 8700 złotych.

 • Echo Polska Properties przejmuje 12 centrów handlowych

  Notowana na giełdzie w Johannesburgu spółka EPP (Echo Polska Properties) ogłosiła przejęcie 12 centrów i parków handlowych ("Portfolio M1") od konsorcjum, w którym 25% udziałów ma Redefine Properties.