• Informacje na temat:

  gpw warszawa notowania

Artykuły na temat: gpw warszawa notowania
 • Zarobki: Podsumowanie raportu „Wynagrodzenia członków zarządów spółek notowanych na GPW w 2014 roku”

  Poniższy artykuł stanowi podsumowanie raportu "Wynagrodzenia członków zarządów spółek notowanych na GPW w 2014 roku" wydanego przez Sedlak & Sedlak.  - - - - - W tegorocznej, jedenastej, edycji(...) na GPW, którzy przepracowali cały rok wyniosła 587,8 tys. zł i była najwyższa w analizowanym okresie. W stosunku do roku 2013 wzrosła o 13 proc. W 2014 roku 43,9 proc. zarządzających spółkami...

 • Globalne nastroje pogrążają GPW

  Po piątkowych rekordach marazmu na GPW i praktycznie zanikającym handlu trudno było oczekiwać, że poniedziałkowa sesja, poprzedzająca kolejne święto, przyniesie jakiś przełom. Faktycznie od startu notowań aktywność inwestorów pozostawała śladowa, jednak pod wpływem słabnących rynków zewnętrznych pierwsze godziny notowań przyniosły osuwanie się głównych indeksów w Warszawie.

 • Wynagrodzenia menedżerów spółek notowanych na GPW

  W 2012 roku menedżerowie spółek giełdowych zarobili 518,9 tys. zł. To niewiele więcej w porównaniu do 2011 roku - wynika z raportu „Wynagrodzenia członków zarządów spółek notowanych na GPW w 2012 roku”, wydanego przez Sedlak & Sedlak.

 • Tymczasem wspierają nas mocne rynki wschodzące, świetny rynek amerykański, a w końcówce tygodnia nawet poprawiły się nastroje w Europie. Dlatego też mimo słabego zachowania GPW bilans szans i ryzyk na najbliższe tygodnie staje się korzystniejszy dla byków w, a wskaźniki sentymentu świadczą o tym, że po pierwszym większym uderzeniu popytu łatwo znajdzie się sporo kapitału do kontynuacji wzrostów.

 • Prezes zarządu zarobił w 2013 roku 340 pensji minimalnych

  W 2013 roku mediana wynagrodzenia całkowitego prezesów, wiceprezesów, członków zarządów oraz prokurentów spółek notowanych na GPW, którzy przepracowali cały 2013 rok, wyniosła 518,3 tys. zł. Połowa spośród prezesów zarządu zarobiła w tym czasie więcej niż 544,6 tys. zł.

 • Poniedziałkowa sesja przyniosła dalsze wzrosty, które trwają już niemal 2 tygodnia. Tym razem blue chipy zyskały 1,2%, a na czerwono zamknęły się jedynie 4 podmioty. Na zielono dzień zakończyły również mniejsze podmioty - mWIG40 zyskał 0,9%, a sWIG80 0,5%. GPW była znacznie mocniejsza od dużych europejskich rynków, bowiem DAX zyskał "jedynie" 0,5%, a FTSE 0,6%.

 • G​PW: Najlepiej wynagradzani są menedżerowie banków

  Wśród spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych najwyższe wynagrodzenia pobierali menedżerowie pracujący w bankach i branży ubezpieczeniowej - wynika z raportu "Wynagrodzenia członków zarządów spółek notowanych na GPW w 2012 roku", wydanego przez Sedlak & Sedlak.

 • GPW zawiesza notowania akcji TVN. Przymusowy wykup!

  Southbank Media główny akcjonariusz TVN ogłosił przymusowy wykup 4.230.474 akcji grupy medialnej. Giełda zgodnie z prawem, zawiesiła notowania spółki. Wykup potrwa do 28 września.

 • Najlepiej zarabiający prezesi

  W czasie kryzysu spółki IT notowane na GPW mają się dobrze. Wśród firm, które w 2011 roku najlepiej wynagradzały swoich menedżerów znalazły się Comarch SA i Asseco Poland SA - wynika z raportu "Wynagrodzenia członków zarządów spółek IT notowanych na GPW w Warszawie w 2011 roku", wydanego przez Sedlak & Sedlak.

 • Z początkiem 2017 r. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie wprowadzi nową klasyfikację sektorową emitentów giełdowych. Nowe zasady będą obejmować emitentów akcji i obligacji notowanych na rynkach regulowanych i alternatywnych GPW.