• Informacje na temat:

  firma burberry

Artykuły na temat: firma burberry
 • Im więcej kobiet w firmie, tym lepsze wyniki

  Firmy, które mają w zarządzie co najmniej 30 proc. kobiet zarabiają ponad 40 proc. więcej od tych, gdzie decydują wyłącznie mężczyźni.  Według badań, akcjonariusze takich firm przyjmują także o połowę większe dywidendy. Na przykład w ośmioosobowym zarządzie firmy Burberry, produkującej ekskluzywne ubrania, zasiadają trzy kobiety - w tym prezes. Badania na temat dywersyfikacji miejsc pracy...

 • Brytyjska luksusowa marka odzieżowa Burberry ogłosiła w czwartek, że w trybie natychmiastowym kończy z praktyką niszczenia niesprzedanych produktów, aby zapobiec dewaluacji marki, a także przestanie stosować naturalne futra.

 • Wszystkie drogi prowadzą do Leicester

  ...hipermarketów, marketów i sklepów sieciowych m.in.: Aldi, Asda, Argos, Boots, Burberry, Currys, Iceland, John Lewis, Morrisons, Next, PC World, Primark, Sainsbury's, Somerfield, Tesco, The Co-operative, TK...

 • EBC pozostawił stopy na niezmienionym poziomie. Incydent w trakcie konferencji prasowej Mario Draghiego

  Rada Prezesów Europejskiego Banku Centralnego pozostawił stopy procentowe na dotychczasowym poziomie. Stopa kredytu to nadal 0,30 proc., stopa kredytu refinansowego 0,05 proc., zaś stopa oprocentowania depozytów wynosi minus 0,20 proc. Ostatnia zmiana stóp w strefie wspólnej waluty nastąpiła 10 września ub. roku.

 • Odzieżówka szuka pracowników

  ...takich marek jak Monnari, Marc Aurel, Paule Vasseur, Caterina czy Burberry, na wiosnę 2014 r. otworzy nowy zakład. Przy tej okazji zwiększy zatrudnienie minimum...

 • Miłość do dzieci nie zna ceny. Są i tacy rodzice, którzy mogą sobie pozwolić na luksus dla najmłodszych w pełnym tego słowa znaczeniu, nie martwiąc się o wysokość rachunku za kupowane im rzeczy i usługi. Ich grono u nas systematycznie rośnie.

 • 12 tys. na wyprawkę

  ...w Paradise Group, sprzedającej w Polsce takie marki jak Ermenegildo Zegna, Burberry, Church czy Hugo Boss. Do okresu większej jesiennej sprzedaży szykuje się też Vistula i Wólczanka czy Bytom, a także...

 • Co kupujemy najczęściej? Kryzys produktów średniej półki

  Są za drogie, by być tanie. I za tanie, by być drogie. Jeśli firmy oferujące towary i usługi ze średniej półki nie wymyślą strategii, która wmówi konsumentom, że ich towar ma sens, nie wytrzymają konkurencji z dyskontami i sklepami z luksusem.

 • Greenpeace: substancje chemiczne w dziecięcej odzieży światowych marek

  Organizacja ekologiczna Greenpeace oświadczyła we wtorek w komunikacie wydanym w Pekinie, że stwierdziła obecność niebezpiecznych substancji chemicznych w ubraniach dziecięcych, m.in. takich producentów jak Disney, Burberry i Adidas.

 • Najwyższy czas na luksusy

  Polska staje się coraz bardziej atrakcyjnym rynkiem dla producentów dóbr luksusowych. Jak dowiedział się "WSJ Polska", wejściem zainteresowana jest grupa Louis Vuitton Moet Hennessy (LVMH), która niedawno zarejestrowała w naszym kraju spółkę.