• Informacje na temat:

  co to jest cena net net

Artykuły na temat: co to jest cena net net
 • Zarobki i koszty życia w Danii

  Warunki pracy w Danii Z perspektywy pracownika przyzwyczajonego do realiów polskiego rynku pracy, Dania jest specyficznym krajem. Nie posiada jednolitego kodeksu pracy, nawet płaca minimalna nie jest odgórnie ustalona. Wszystkie regulacje dotyczące czasu pracy, długości urlopu, wieku emerytalnego, zarobków czy okresu wypowiedzenia ustalane są na mocy porozumień między Duńską Konfederacją...

 • UOKiK ostrzega przed stronami internetowymi firmy Invest-Net

  Jak podał UOKiK w komunikacie, strony prowadzone przez przedsiębiorcę Tomasza Braniewskiego mogą powodować znaczne straty dla klientów.

 • Praca w IT - gdzie zarobisz najwięcej?

  Branża IT, która jest uważana za jedną z lepiej opłacanych, oferuje pracownikom stawki znacznie wykraczające poza średnią krajową, wynoszącą niewiele ponad 4000 zł. Wśród popularnych języków programowania najlepiej zarabiają programiści aplikacji mobilnych - 7200 zł miesięcznie oraz programiści JAVA - o 200 zł mniej. Gdzie warto pracować, w jakiej firmie i specjalizacji, aby zarobić najwięcej?

 • Zarząd OPEN-NET S.A. oświadcza, że w dniu 02 lutego 2016 roku doszła do skutku emisja prywatna akcji serii H o wartości nominalnej 1 zł każda, przeprowadzona...

 • Pracuj u Niemca we Włoszech

  Mimo, iż nad Renen rynek pracy jest ciągle zamknięty, osoby znające język niemiecki nie stoją na straconej pozycji. Mogą szukać zajęcia we Włoszech, w niemieckojęzycznym regionie południowego Tyrolu.

 • Tak mieszkają i wypoczywają ultrabogaci

  Na świecie jest 211 275 osób określanych jako ultrabogate (Ultra High Net Worth - UHNW) - uznaje się za nie ludzi posiadających aktywa netto o wartości przynajmniej 30 mln dol.

 • Londyn dla początkujących

  Trzy tygodnie to wystarczający okres na znalezienie satysfakcjonującego zajęcia w Londynie. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie przygotowanie do wyjazdu. Szukając pracy po omacku stracisz dużo czasu i pieniędzy.

 • Małe firmy: Raczej "nie" dla euro

  Wejście Polski do strefy euro w odczuciu małych przedsiębiorców. 53,7 proc. polskich małych i mikro przedsiębiorców jest przeciwnych zastąpieniu polskiego złotego przez euro. Taka postawa wynika z faktu, że firmy sektora MMŚP dostrzegają znacznie więcej wad niż zalet przyjęcia przez Polskę tej waluty. To wnioski z badania Instytutu Badań i Analiz OSB oraz portalu Firmy.net.

 • Wyjedź do Kanady z Youth Mobility

  ..., podczas procedur aplikacyjnych. - W Kanadzie można zarobić od 8 do 12 dolarów netto za godzinę w zależności od stanowiska i wykonywanych obowiązków. Od zarobków płaci się podatek. Jest on tym wyższy(...) 8 dolarów netto), Kasia dostaje również napiwki od klientów, które wynoszą 50-100 dolarów dziennie. - W tej pracy jest ważna dobra umiejętność języka. Klienci wypytują o szczegóły. Trzeba nauczyć się...

 • Małe firmy: ostatnie zmiany w kodeksie pracy hamują wzrost zatrudnienia

  Umowy śmieciowe zlikwiduje tylko trwałe ograniczenie pozapłacowych kosztów pracy, a nie ich ograniczanie regulacjami w kodeksie pracy. To zdanie małych firm, spośród których w trwającym półroczu aż 82,8 proc. nie zatrudni żadnego nowego pracownika. Ujawniło to badanie Instytutu Badań i Analiz OSB oraz portalu Firmy.net.