• Informacje na temat:

  co to jest cena net net

Artykuły na temat: co to jest cena net net
 • Praca w IT - gdzie zarobisz najwięcej?

  Branża IT, która jest uważana za jedną z lepiej opłacanych, oferuje pracownikom stawki znacznie wykraczające poza średnią krajową, wynoszącą niewiele ponad 4000 zł. Wśród popularnych języków programowania najlepiej zarabiają programiści aplikacji mobilnych - 7200 zł miesięcznie oraz programiści JAVA - o 200 zł mniej. Gdzie warto pracować, w jakiej firmie i specjalizacji, aby zarobić najwięcej?

 • UOKiK ostrzega przed stronami internetowymi firmy Invest-Net

  Jak podał UOKiK w komunikacie, strony prowadzone przez przedsiębiorcę Tomasza Braniewskiego mogą powodować znaczne straty dla klientów.

 • Pracuj u Niemca we Włoszech

  Mimo, iż nad Renen rynek pracy jest ciągle zamknięty, osoby znające język niemiecki nie stoją na straconej pozycji. Mogą szukać zajęcia we Włoszech, w niemieckojęzycznym regionie południowego Tyrolu.

 • Zarząd OPEN-NET S.A. oświadcza, że w dniu 02 lutego 2016 roku doszła do skutku emisja prywatna akcji serii H o wartości nominalnej 1 zł każda, przeprowadzona...

 • Londyn dla początkujących

  Trzy tygodnie to wystarczający okres na znalezienie satysfakcjonującego zajęcia w Londynie. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie przygotowanie do wyjazdu. Szukając pracy po omacku stracisz dużo czasu i pieniędzy.

 • Tak mieszkają i wypoczywają ultrabogaci

  Na świecie jest 211 275 osób określanych jako ultrabogate (Ultra High Net Worth - UHNW) - uznaje się za nie ludzi posiadających aktywa netto o wartości przynajmniej 30 mln dol.

 • Wyjedź do Kanady z Youth Mobility

  ..., podczas procedur aplikacyjnych. - W Kanadzie można zarobić od 8 do 12 dolarów netto za godzinę w zależności od stanowiska i wykonywanych obowiązków. Od zarobków płaci się podatek. Jest on tym wyższy(...) 8 dolarów netto), Kasia dostaje również napiwki od klientów, które wynoszą 50-100 dolarów dziennie. - W tej pracy jest ważna dobra umiejętność języka. Klienci wypytują o szczegóły. Trzeba nauczyć się...

 • Małe firmy: Raczej "nie" dla euro

  Wejście Polski do strefy euro w odczuciu małych przedsiębiorców. 53,7 proc. polskich małych i mikro przedsiębiorców jest przeciwnych zastąpieniu polskiego złotego przez euro. Taka postawa wynika z faktu, że firmy sektora MMŚP dostrzegają znacznie więcej wad niż zalet przyjęcia przez Polskę tej waluty. To wnioski z badania Instytutu Badań i Analiz OSB oraz portalu Firmy.net.

 • To im sprzyja rynek pracy w Polsce

  ...niż w II kwartale, w sumie było ich nieco ponad 6 tysięcy. Oblicz swoją płacę netto. Sprawdź, ile trafia do ZUS, NFZ i US Branża IT najczęściej szukała informatyków, przede wszystkim programistów (36 proc. wszystkich ofert skierowanych było właśnie do nich, z czego większość do specjalistów znających języki programowania Java, PHP) czy platformę .NET, specjalistów od projektowania i wdrażania...

 • Małe firmy: ostatnie zmiany w kodeksie pracy hamują wzrost zatrudnienia

  Umowy śmieciowe zlikwiduje tylko trwałe ograniczenie pozapłacowych kosztów pracy, a nie ich ograniczanie regulacjami w kodeksie pracy. To zdanie małych firm, spośród których w trwającym półroczu aż 82,8 proc. nie zatrudni żadnego nowego pracownika. Ujawniło to badanie Instytutu Badań i Analiz OSB oraz portalu Firmy.net.