• Informacje na temat:

  centrum domowej

Artykuły na temat: centrum domowej
 • Cisco zapowiada wzrost zatrudnienia i nowe zadania dla centrum w Krakowie

  ...​Globalne centrum usług amerykańskiej firmy technologicznej Cisco w Krakowie, które obchodzi 5-lecie działalności, zapowiedziało dalszy rozwój polegający na zwiększaniu zatrudnienia i pozyskiwaniu nowych zaawansowanych zadań. Teraz zatrudnia ono 1,3 tys. osób. Akcje firmy notowane są na NASDAQ (walor CSCO).

 • Do 2020 r. wszystkie domowe urządzenia mają być podłączone do internetu

  Systemy inteligentnego domu z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Wciąż pojawiają się także nowe pomysły na usprawnienie tego typu rozwiązań. W najnowszym podejściu do idei smart home centrum systemu inteligentnego domu może stać się lodówka, która jest jedynym domowym sprzętem pracującym 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Już w 2020 roku wszystkie urządzenia z rynku RTV, AGD

 • We Wrocławiu koncern BSH chce docelowo zatrudnić 1,3 tys. osób

  ...​Nowe centrum logistyczne firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego powstanie we Wrocławiu. W piątek wmurowano kamień węgielny pod inwestycję. Obiekt ma być ukończony w pierwszym kwartale 2019 r. Docelowo we wrocławskich zakładach firmy BSH zatrudnienie znajdzie 1,3 tys. osób.

 • Wyprzedaż - cichy pogromca domowego budżetu

  Klienci galerii handlowych wydają w nich średnio 714 zł miesięcznie 1 , najwięcej na żywność oraz ubrania. Sięgamy po portfel częściej, gdy w sklepach pojawiają się wyprzedaże, a - jak wskazują eksperci - zamiast gotówki, coraz chętniej wyciągamy z niego karty płatnicze. Niestety taka forma regulowania rachunków utrudnia kontrolowanie wydatków, zwłaszcza, jeśli posługujemy się kartami kredytowymi. Eksperci Związku Firm Doradztwa Finansowego radzą, jak ustrzec się przed nadmiernymi wydatkami,...

 • Praca w wakacje: Jak dorobić, mając "naście" lat?

  Z danych CBOS wynika, że wakacyjne dorabianie jest wśród młodzieży bardzo popularne. Centrum podaje, że w czasie poprzednich wakacji w co czwartym gospodarstwie domowym, w którym były dzieci w wieku szkolnym, przynajmniej jedno pracowało zarobkowo. Najbardziej przedsiębiorczy nastolatkowie chętnie wykorzystują letnie miesiące na znalezienie pracy, dzięki której mogą np. zarobić na wakacyjny...

 • BSH inwestuje w Centrum Badawczo-Rozwojowe w Łodzi

  BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego inwestuje w jedno z najnowocześniejszych na świecie w Grupie BSH Centrum Badawczo-Rozwojowe. Nowa inwestycja rusza już w lutym przyszłego roku, a jej łączna wartość wyniesie około 80 mln złotych. W Centrum R&D będzie pracować wielu specjalistów z różnych obszarów.

 • Qualtrics - lider innowacji - otwiera w Polsce pierwsze biuro R&D poza USA

  Qualtrics, światowy lider w dziedzinie experience management, oficjalnie zainaugurował działalność swojego biura w Krakowie, które będzie centrum inżynieryjnym firmy na region EMEA. W dwóch najbliższych latach znajdzie tu zatrudnienie 120 osób.

 • Eksperci: Tylko zachęty i kary mogą przekonać Polaków do obniżki emisji gazów z pieców domowych

  Tylko zachęty i kary mogą przekonać Polaków do zmniejszenia liczby emisji szkodliwych gazów z domowych pieców opalanych węglem - zgodzili się w środę uczestnicy debaty w Centrum Prasowym PAP na temat przeciwdziałania zanieczyszczeniom powietrza.

 • CenEA: Wypłaty z programu 500+ mogą ograniczyć zatrudnienie rodziców

  Wypłaty z programu Rodzina 500+ mogą w okresie kilku lat ograniczyć zatrudnienie rodziców o ponad 200 tys. osób, głównie wśród kobiet - wynika z raportu Centrum Analiz Ekonomicznych CenEA. Efekt może być najbardziej widoczny na rynkach pracy małych miast i na wsi.

 • Kartka, ołówek i żelazna dyscyplina, czyli domowe finanse okiem kobiety

  Stereotypowe przekonanie, że kobiety potrafią wydać ostatnie pieniądze na kolejną torebkę czy buty, nie znajdują odzwierciedlenia w badaniach. Raport Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy pokazuje, że choć większość Polaków ma problem z planowaniem i kontrolowaniem swoich wydatków, problem ten w dużo większym stopniu dotyczy mężczyzn.