• Informacje na temat:

  berlin lotniska

Artykuły na temat: berlin lotniska
 • Praca za granicą: Lotniska pełne ofert

  .../Vacancies/WorkingAtSchiphol.htm Eindhoven Airport - www.eindhovenairport.com/en/ Lotniska w Niemczech Berlin-Tegel Airport - www.berlin-airport.de Munich International Airport - www.munich-airport.de(...) przy odprawie pasażerów oraz w punktach informacyjnych lotniska. W przypadku takich stanowisk nie obejdzie się bez dobrej, a często nawet bardzo dobrej znajomości języka. Najmniejsze wymagania stawiane...

 • Zapowiadają się kolejne opóźnienia przy dokończeniu budowy centralnego lotniska w Berlinie? Wiele na to wskazuje, choć zarząd firmy zajmującej się inwestycją chce zapłacić wykonawcom miliony euro za przyspieszenie prac. Przypominamy, że obecny termin ich zakończenia wyznaczono na przyszły rok.

 • W Rzeszowie, na lotnisku Jasionka pracę znajdzie nawet 250 osób

  ...hangary, które wynajmujemy od władz lotniska pozwalają nam na jednoczesną obsługę nawet 6 samolotów. Pracujemy w systemie 24 godzinnym dlatego potrzebujemy pracowników - powiedział prezes Linetech. Baza(...) z trzech kontynentów. Wśród nich są takie linie lotnicze jak Enter Air, Travel Service, Small Planet, Lufthansa, Air Berlin czy Germanwings. Firma powstała w 2009 r., zatrudnia ok. 600 osób, wśród...

 • Możliwy kolejny poślizg w otwarciu lotniska w Berlinie

  Termin otwarcia nowego lotniska w Berlinie ze względu na wykrycie następnych wad budowlanych może ulec kolejnemu przesunięciu, być może aż do roku 2021 - podał w czwartek dziennik "Der Tagesspiegel", powołując się na nową techniczną ekspertyzę.

 • Rozliczenie zagranicznej podróży służbowej

  ..., startu samolotu w drodze za granicę z ostatniego lotniska w kraju do chwili lądowania samolotu w drodze powrotnej na pierwszym lotnisku w kraju - przy podróży odbywanej samolotem, wyjścia(...) za co najmniej ­8‑godzinną podróż na terenie kraju. Przykład 2 Pracownik został wysłany w podróż służbową do Berlina i Budapesztu. W obu tych miastach wykonywał zlecone mu, odrębne zadania...

 • Jak ożywić lotnisko widmo? Budując na nim terminal dla VIP-ów

  W porcie lotniczym Berlin-Brandenburg ma powstać prowizoryczny terminal dla VIP-ów. To kolejny pomysł na ożywienie tego lotniska widma.

 • Inwestycje: Nie ma to jak sąsiad Niemiec

  .... Z transkontynentalnego lotniska w Berlinie inwestor będzie miał do nas 1,5 godziny drogi - zauważa Wadim Tyszkiewicz, prezydent Nowej Soli. Pozostali eksperci też nie widzą powodów do niepokoju. - O projekty...

 • Termin otwarcia lotniska w Berlinie wciąż niepewny

  Berliński port lotniczy im. Willy'ego Brandta zostanie najprawdopodobniej otwarty dopiero w 2018 roku, a nie w 2017 roku, jak dotąd planowano - pisze w środę agencja dpa, powołując się na źródło zaznajomione z tą sprawą.

 • Niekończąca się opowieść: Nowe lotnisko dla Berlina

  Od siedmiu lat nie udaje się dokończyć budowy nowego berlińskiego lotniska. Najnowsza data otwarcia to październik 2020 roku. Czy termin zostanie dotrzymany?

 • Linie lotnicze Air Berlin zakończyły działalność

  Air Berlin, drugie pod względem wielkości niemieckie linie lotnicze, ostatecznie zakończyły w piątek działalność. Samolot istniejącego od 38 lat przewoźnika wylądował kwadrans przed północą po raz ostatni na lotnisku Tegel w Berlinie.