• Informacje na temat:

  bank pekao24

Artykuły na temat: bank pekao24
 • Problemy klientów Pekao z zalogowaniem się do systemów bankowości elektronicznej

  Klienci Pekao mogą mieć kłopoty z zalogowaniem się do systemów bankowości elektronicznej. To kolejny bank, który w nowym roku ma problemy techniczne. Dziś z awarią zmagał się również ING Bank Śląski.

 • Klienci Pekao mieli problem z zalogowaniem się do konta

  Klienci Pekao mieli w poniedziałek problem z zalogowaniem się do konta przez internet. Przy próbach wejścia do serwisu pojawiał się błąd.

 • Profile Zaufane można zakładać za pośrednictwem nie tylko banków

  Kolejny polski bank umożliwił założenie Profilu Zaufanego za pośrednictwem swojego systemu transakcyjnego. Taką możliwość uzyskali właśnie klienci Banku Pekao SA. Profil Zaufany pozwala w e-urzędach składać wnioski i załatwiać sprawy przez internet. Kierowcy mogą również sprawdzać online liczbę punktów karnych. Dzięki nim można załatwiać sprawy urzędowe i sprawdzać punkty karne przez internet.

 • Cena kredytu internetowego

  Pożyczyć przez internet można szybciej niż za pośrednictwem oddziału banku. Czy jednak pożyczka internetowa będzie także tańsza od tej "standardowej"? Sprawdziliśmy to.

 • Awarie internetowych serwisów płatniczych: w których bankach jest ich najwięcej?

  Niektóre banki chwalą się, że w całym 2016 r. przerwy w dostępie do internetowych serwisów transakcyjnych trwały mniej niż 20 godzin. Tam, gdzie pojawiły się kłopoty, było dużo gorzej.

 • Zobacz najlepsze projekty w branży mobile 2016 roku! Mobile Trends Conference & Awards już w marcu!

  Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży mobile, czy też po prostu jesteś pasjonatem nowych technologii, koniecznie bądź w Krakowie w dniach 8-10 marca 2017 r. W tych dniach odbędzie się Mobile Trends Conference 2017, największa konferencja branżowa w Polsce. 8 marca natomiast prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards powędrują do najlepszych projektów mobilnych minionego roku!

 • Bank zablokuje kartę

  Do 12 października każdy, kto korzysta z karty płatniczej, musi podpisać nową umowę ze swoim bankiem. Wymaga tego ustawa o elektronicznych instrumentach płatniczych.

 • Banki: Przestępcy podrzucili bankowcom wirusa

  Klienci co najmniej pięciu polskich banków muszą uważać, gdy robią przelewy w sieci - ostrzega "Dziennik Gazeta Prawna".

 • W weekend z tych bankomatów pieniędzy nie wybierzesz

  W weekend 11-12 czerwca problemy z wypłatą gotówki oraz płaceniem kartami będą mieć klienci: ING Banku, BZ WBK, mBanku, Multibanku, PKO BP oraz Nordei. A klienci Pekao SA nie skorzystają z usług internetowych. Powodem są przerwy techniczne w bankach.

 • Pekao, które w 2006 roku sprzedało kredyty mieszkaniowe za 2,62 mld zł, czyli o 57,1 proc. więcej niż rok wcześniej, liczy, że w 2007 roku dynamika sprzedaży nie będzie słabsza - poinformował w wywiadzie Paweł Beym, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Pionie Bankowości Detalicznej.