• Informacje na temat:

  architekt wnętrz

Artykuły na temat: architekt wnętrz
 • Biura projektowane z myślą o pracownikach

  Pracownicy coraz częściej w godzinach pracy wylegują się na hamaku, grają w playstation lub wyciskają siódme poty na siłowni. Na takie przywileje mogą sobie pozwolić w... biurze. Z kolei spotkania służbowe bądź kreatywne odbywają się np. na plaży albo na łonie natury. A wszystko dlatego, że pracodawcy coraz śmielej decydują się na kreatywne wnętrza biura. Wyposażenie powierzchni biurowej...

 • Uwaga: Mieszkania kupujemy w ciemno

  Zaledwie 30 proc. Polaków uważa, że warto skonsultować zakup mieszkania z architektem lub ekspertem budowlanym. Z kolei 40 proc. nie widzi potrzeby rozmowy z żadnym specjalistą.

 • Pracownik z perspektywą

  ...planner czy architekt wnętrz - mówi Pastuła. Ten trend jest widoczny również w skali makro, świadczy o nim wysoka liczba otwieranych w Polsce centrów usług wspólnych. Coraz skuteczniejsze terapie(...) dane obecnie gromadzone przez firmy, ale odnaleźć w nich także trendy oraz przełożyć je na wyniki biznesowe. Również outsourcing zasobów informatycznych do zewnętrznych usługodawców, tzw. Cloud...

 • Jak urządzić jadalnię? Inspirujące i praktyczne pomysły

  Stylowa jadalnia to wizytówka każdego domu. Warto urządzić ją w taki sposób, by zapewniła wysoki komfort użytkowy i stała się efektowną ozdobą. W poniższym artykule przedstawimy kilka praktycznych pomysłów na urządzenie tego pomieszczenia. Podkreślimy najważniejsze elementy wyposażenia i doradzimy, na czym warto skupić największą uwagę.

 • Bankowy trendsetting

  ..., przecież w banku nie ma człowiek najmniejszej styczności z tworzeniem,. Jakie są tam perspektywy rozwoju? - pyta retorycznie Florian, przyszły architekt wnętrz. - A kogo konkretnie szukają? Może rzeźbiarzy...

 • Najbardziej niezwykłe budynki na świecie

  Wyobraźnia światowych architektów nie zna granic. Obok szarych, standardowych budynków coraz częściej powstają obiekty o zadziwiających kształtach i niecodziennej barwie. Takie niezwykłe budynki wyróżniają się z otoczenia. Jedne budzą zachwyt, inne wywołują zdziwienie. Serwis Kalkulatory Budowlane przygotował zestawienie najciekawszych, najbardziej niezwykłych budynków na świecie.

 • Oto branże, które zwalniają najwięcej pracowników

  ...stracić ok. 50 tys. budowlańców. - Jeszcze tego nie widać, ale wraz z popytem na mieszkania spadnie popyt na produkty związane z wykończeniem wnętrz, w tym na ceramikę, a także sprzęt RTV/AGD oraz na meble...

 • Dom parterowy czy z poddaszem? Który tańszy?

  Pierwszym krokiem do budowy nowego domu jest wybór odpowiedniego projektu. Wśród ofert architektów znajdziemy przede wszystkim budynki parterowe oraz takie z poddaszem użytkowym. Wybór nie jest taki oczywisty, tak samo jak różnica w kosztach. Sprawdźmy więc, który dom będzie tańszy!

 • W sobotę 7 maja w hamburskim porcie odbył się chrzest najmłodszego, i zarazem największego, statku floty Aida. AIDAprima, mieszcząca 3300 pasażerów, jest już ósmym statkiem wycieczkowym floty AIDA Cruises, którego wnętrze zostało wykończone materiałami firmy Pfleiderer.

 • Otwarte przestrzenie i funkcjonalność, czyli jak zaczynają mieszkać Polacy

  Nawet w bloku z wielkiej płyty można mieszkać ładnie i nieszablonowo. Polacy coraz częściej korzystają z usług projektantów wnętrz, bo doceniają wagę funkcjonalnego i wygodnego mieszkania. Coraz więcej znaczą naturalne materiały, ale ograniczeniem jest tu cena.